Współpraca

Zapraszamy do współpracy!
Współpraca

Serwis metrażowy

Sprzedaż tkanin jest prowadzona w serwisie metrażowym. Minimalne zamówienie to 0,5 mb realizowane co 10 cm. Składając zamówienie należy pamiętać, że tkaniny mają szerokość 140 cm.

Uwaga: Serwis metrażowy na powyższych zasadach realizujemy na terenie Polski. Odbiorców zagranicznych prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów.

Skontaktuj się z nami.

Kontakt
Współpraca

Dostawa

Tkaniny z kolekcji CLOU obsługiwane są z magazynu we Włoszech. Oznacza to że zamówienie jest wysyłane do Włoch, tam zostaje wycięty odpowiedni metraż który w ciągu maksymalnie 14 dni dociera do naszego magazynu w Polsce. Dostawę na terenie naszego kraju realizujemy we współpracy z firmą kurierską.

 

Uwaga: Przy zamówieniu powyżej 40 metrów bieżących dostawa jest bezpłatna. W przypadku mniejszych zamówień koszt kuriera to 25 zł netto, doliczany do wartości zamówienia.

Współpraca

Dystrybucja próbników

Nasz przedstawiciel handlowy zaprezentuje Państwu ofertę tkanin oraz ustali możliwości zaopatrzenia w próbniki. Przeszkoli także personel w zakresie naszej oferty.

Potrzebujesz niestandardowego próbnika lub jedynie tkanin, aby samodzielnie przygotować próbniki, skontaktuj się z nami, celem ustalenia szczegółów współpracy.

Uwaga: Zastrzegamy sobie prawo do weryfikacji sposobu wykorzystania i ekspozycji dostarczonych próbników.